Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35082
Stary 18.02.2016, 09:51
emj10 napisał(a):Wyświetl post

Jakby tak było to bardzo bym się ucieszył, ale było dokładnie odwrotnie. Ceny stały w miejscu (deflacja przez kilkadziesiąt miesięcy z rzędu przy rosnących płacach), a dodawano kolejne ulgi i zasiłki (Kosiniakowe, becikowe, dodatki dla dzieci niepełnosprawnych, nie ruszono nic preferencji emerytalnych dla służb, nauczycieli i górników).
Nic to Emj nie dało, a wręcz doprowadziło to do zapaści demograficznej.Polska jest na 208 miejscu ( na 228 krajów) pod względem dzietności.Podwyższyliście ceny prądu, wody, gazu,opłaty za wywóz śmieci ...Dlatego mocno wierze że poprzesz dobra zmiane jaka gwarantuje rzad Beaty.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.02.2016 o godz. 10:22.