Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22817
Stary 18.02.2016, 09:40
Uważam szczerze mówiąc tak jak kolega którego cytujesz - jeśli Wisła nie ponegocjuje i nie sprzeda Cierzniaka Legii, to zostanie wychujana podwójnie. Najpierw przez Cierzniaka, a potem przez samą siebie. Albo jeszcze przez PZPN w piątek.

Moim zdaniem honorowe byłoby właśnie podejście do negocjacji z Legią i ustalenie odpowiedniej ceny za przejście Cierzniaka teraz. Po prostu - przegraliśmy walkę o kontrakt, daliśmy słabsze warunki, RC nie chciał zostać, jest bucem - trudno.

Nie jesteśmy dziećmi w piaskownicy. 200 000 PLN+ to pieniądze, które większość z nas będzie spłacać bankowi 20 lat. Łatwo odpuścić?
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.02.2016 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując