Nie wiem kto to jest Wam. Poprzednie, jak też obecnie panujące rządy nie rozwiązały i nie rozwiążą żadnego z przedstawionych problemów. Nie potrafią i nie chcą.
Cytat:
|
wzrost podatków i cen, likwidacja ulg i zasiłków
|
Jakby tak było to bardzo bym się ucieszył, ale było dokładnie odwrotnie. Ceny stały w miejscu (deflacja przez kilkadziesiąt miesięcy z rzędu przy rosnących płacach), a dodawano kolejne ulgi i zasiłki (Kosiniakowe, becikowe, dodatki dla dzieci niepełnosprawnych, nie ruszono nic preferencji emerytalnych dla służb, nauczycieli i górników).
Żyjesz zupełnie w innym świecie, albo nie masz możliwości zrozumieć tego jaki mamy obecnie stan naszego państwa.