Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73350
Stary 17.02.2016, 22:20
Tak tak, tęsknijmy za Jankowskim. Surmy też nam teraz bardzo brakuje. A może i Dolha by się przydał.

Czasem się zastanawiam czy to na pewno forum kibiców Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując