63.5 Kg napisał(a):

Ale .......isz...
Piszesz o gaszeniu swiatla gdy klub podczas jednego okienka sciaga 5 nowych piłkarzy...
Gdy Cupiał reguluje wszystkie zaleglosci wobec piłkarzy i działaczy...
Ale Ty gasisz swiatlo...
|
Jakość się liczy nie ilość. Kontuzja Mączyńskiego, Cierzniak w rezerwach, Jankowski sprzedany (miałby teraz pewny plac). Sprowadziliśmy gościa, który był bez klubu od ponad pół roku, napastnika, który ostatniego gola strzelił ponad pół roku temu i żółtodziobów z niższych lig, w tym chwalonego Pietrzaka, który w spotkaniu ze Sląskiem (walczącym o utrzymanie) miał po DG77 najmniej kontaktów z piłką w naszym zespole grając na środku pomocy. Żaden z nich nie podniesie jakości sportowej zespołu. Teraz z kolei mamy sagę z Chorwatem w tle, który notabene nie jest żadnym ofensywnym pomocnikiem. Takie rzeczy tylko w Wiśle. No i bym zapomniał na ławce trener pełną gębą