Merkury napisał(a):

|
Wszystko to co się dzieje świadczy o tym, że ktoś po sezonie zgasi światło w tym klubie. Mamy ogromne problemy w linii pomocy a nasi skauci czy sam dyrektor sportowy oglądają sobie spotkania w Portugalii. Nikomu chyba już na tym klubie nie zależy poza kibicami.
|
Ale .......isz...
Piszesz o gaszeniu swiatla gdy klub podczas jednego okienka sciaga 5 nowych piłkarzy...
Gdy Cupiał reguluje wszystkie zaleglosci wobec piłkarzy i działaczy...
Ale Ty gasisz swiatlo...