|
Wszystko to co się dzieje świadczy o tym, że ktoś po sezonie zgasi światło w tym klubie. Mamy ogromne problemy w linii pomocy a nasi skauci czy sam dyrektor sportowy oglądają sobie spotkania w Portugalii. Nikomu chyba już na tym klubie nie zależy poza kibicami.
|