Wypowiadają się spece, co widzieli kontrakt Cierzniaka? Tak wnioskuję z niektórych wywodów

. Jeżeli klub nie przestrzega zapisów, które tam są, to sprawa jest formalnością. Poza tym, to piłkarz może też jednostronnie zerwać kontrakt i wtedy wystarczy, że pokryje koszty, tzn. wypłaci kasę w wysokości pozostałych pensji. W takim przypadku może też dostać karę i ewentualne zawieszenie.
A co do Modelskiego, to potwierdza się, że niektórzy nie oglądają ekstraklasy. To jeden z najgorszych, prawych obrońców w lidze.