|
A moim zdaniem trzeba było Cierzniaka za te 200 stówy puścić. Do tego doszłaby pensja za pół roku. A tak? Ani kasy, ani zawodnika. Unoszenie się honorem jest kosztowne i głupie w sytuacji w której w klubie liczą każdą złotówkę. To nie jest profesjonalny klub tylko poletko doświadczalne właściciela. Nie dziwię się Cierzniakowi. Po zwolnieniu Moskala motywacja w całej drużynie spadła, a dalsze kroki jeszcze dobitniej pokazały że pora się zwijać.
Powód: zmiana
Ostatnio edytowane przez mee : 17.02.2016 o godz. 18:12.
|