szprotson napisał(a):

Nasi scouci to sie po Portugalii bujają a o Naszych ligach rodzimych pojęcia nie mają.
Dobrze ze im Drzazge wcisnęli na siłe
|
Jesteś pewien? Masz dowody? Bo z tego co pisano to niższe ligi i juniorzy są przeczesani dużo bardziej od zagranicy.