Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22806
Stary 17.02.2016, 14:45
c. napisał(a):Wyświetl post
Mamy środę, ale juz chyba znamy informacje jaka zapadnie w piątek, Legiunia dziala
Nie no ....a, błagam. Nie ma szans żeby to przegrać, zawodnik ma mieć pierwszy plac bo jak ześlą go do rezerw to może rozwiązać kontrakt? Chyba kogoś pojebało i to ostro.

Jeśli to przegramy to naprawdę nie widzę sensu rywalizacji w Ekstraklapie. Znaczyłoby to tylko że Legia może załatwić wszystko, a reszta stawki... No cóż, powodzenia.

Odpowiedz cytując