c. napisał(a):

|
Mamy środę, ale juz chyba znamy informacje jaka zapadnie w piątek, Legiunia dziala
|
Nie no ....a, błagam. Nie ma szans żeby to przegrać, zawodnik ma mieć pierwszy plac bo jak ześlą go do rezerw to może rozwiązać kontrakt? Chyba kogoś pojebało i to ostro.
Jeśli to przegramy to naprawdę nie widzę sensu rywalizacji w Ekstraklapie. Znaczyłoby to tylko że Legia może załatwić wszystko, a reszta stawki... No cóż, powodzenia.