Przecież w tym cytacie zawarte było źródło

Ty, taki wyksztalciuch i tego nie zauważyłeś! Dojebales się do cyferek jak jakiś nawiedzony, teraz natomiast problem jest ze źródłem; ) Najlepsze jest to, że pod tym artykułem poprosiłem innych o komentarz bo byłem ciekaw co sądzą. W żadnym wypadku Ciebie osobiście nie prosiłem o odpowiedź.
Partyjna gównoburza?! Manipulacja?! Denuncja?! Idź się leczyć może nie jest za późno
P.S. przypominam Tobie, że istnieje na forum opcja ignoruj

pozwoli Ci to nie czytać artykułów z komunistycznych stron
