Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
22802
17.02.2016, 12:36
Tylko po co nam kolejny prawy obrońca, bo z tego co widzę to chyba tam grywał. Biorąc pod uwagę to, że Głowa prawdopodobnie kończy karierę, a Gumiś coś często się muli ostatnio to trzeba nam raczej co najmniej jednego stopera w lecie.
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85