Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22802
Stary 17.02.2016, 12:36
Tylko po co nam kolejny prawy obrońca, bo z tego co widzę to chyba tam grywał. Biorąc pod uwagę to, że Głowa prawdopodobnie kończy karierę, a Gumiś coś często się muli ostatnio to trzeba nam raczej co najmniej jednego stopera w lecie.
Odpowiedz cytując