elliot_ness napisał(a):

|
Może wymienić Burligę na Modelskiego ? Każdy by na tym skorzystał .
|
Dokladnie. Dogadac sie najpierw z Modelskim, potem postawic Jadze sprawe jasno "Modelski do nas, Bury do Was, teraz, bez kasy" i wszyscy happy. Szczegolnie, ze on ma jakies tam mozliwosci a jest mldoszy od Burego