Wyświetl pojedynczy post
KotWButach
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22787
Stary 16.02.2016, 22:56
Według pewnego źródła Klub zamierza na poniedziałkowy mecz przygotować atrakcję dla kibiców mającą na celu podniesienie frekwencji na sektorze F (rodzinny). We wnętrzu trybuny można będzie zrobić sobie fotkę oraz zdobyć autograf dwóch naszych lubianych piłkarzy K.Handzlika oraz Radosława Cierzniaka. W sytuacji gdy nie wszyscy chętni będą mieli możliwość zamienienia kliku słów z piłkarzami, akcja zostanie powtórzona na meczu z Podbeskidziem na sektorze D lub C (Klub jeszcze nie podjął decyzji).
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując