gdsmk napisał(a):

na pewno coś, tylko jeszcze nikt nie wie co to jest.
Podtrzymam swoje zdanie - dopóki chłopaka ktoś nie przesunie na stopera, robi mu krzywdę.
Alan idealnie wypełniłby lukę po Czekaju.
|
Chyba na ławce.
Słaba szybkość i zwrotność, nie wiem jak z ustawianiem się... moim zdaniem byłby to horror.
Jak zjebie w środku pola to na ogół ma to jeszcze kto naprawić, za stoperem jest już tylko bramkarz i siatka w bramce...