Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73333
Stary 16.02.2016, 22:12
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Strasznie śmierdzi. Młody chłopak dostaje ofertę od klubu z Ekstraklasy (nieważne, czy żydy czy nie) i wybrzydza. Takich piłkarzy już nie ma. Chyba trochę przekoloryzowałeś
Istnieją tacy zawodnicy. Sam znam dwóch takich zawodników z rocznika 1997, którzy teraz występują w trzeciej lidze, a rok temu dostali propozycje testów w Cracovii. Obaj jednak są zagorzałymi kibicami Wisły, jeżdżą nawet na mecze wyjazdowe i ową ofertę skwitowali krótkim uśmiechem, po czym prosili, by nie zawracać im głowy. Szkoda jednak, że to gatunek wymierający. Sporo świadczy też o naszych skautach, którzy nie złożyli im oferty, wobec testów w przeszłości takich zawodników jak Sorin Oproiescu....
Odpowiedz cytując