wiesniak842 napisał(a):

|
Moj poprzedni wpis jak chyba nie zauwazyles mial z lekka ironiczny wydzwiek. Nie mozna z gory zakladac co by bylo gdyby bo to czysta glupota. Piszesz, ze skoro Lechii sie udalo to nie znaczy, ze nam sie uda. Oczywiscie ale tak samo nie mozna z gory zakladac, ze skoro zydowskim przydupasom czy obu lodzkim druzynom sie nie udalo to i nam by sie nie udalo.
|
Jestem zdecydowanie przeciwko próbie sprawdzania czy jak padniemy na pysk to się podniesiemy (w jakim stopniu i po jakim czasie). Nie mamy polityków, którzy lobbowaliby za nami (jak Lechia), a poważnego rywala mamy dużo bliżej niż paprykarz no i czasy niestety nie takie jak 8 czy 10 lat temu.