wolfu napisał(a):

|
Strasznie śmierdzi. Młody chłopak dostaje ofertę od klubu z Ekstraklasy (nieważne, czy żydy czy nie) i wybrzydza. Takich piłkarzy już nie ma. Chyba trochę przekoloryzowałeś
|
nie znam gościa ale właśnei dlatego,ze jest młody to moze jeszcze mysli sercem a nie kieszenią jak niektórzy wychowankowie...poza tym od kazdej reguły sa wyjatki