JaworTSW napisał(a):

|
O czym wy mówicie? Nie ma szans na szybką odbudowę, że Lechii się udało niż znaczy że nam się uda . Polonia , widzew, łks i jeszcze wiele innych klubów dalej nie może się odbudować
|
Moj poprzedni wpis jak chyba nie zauwazyles mial z lekka ironiczny wydzwiek. Nie mozna z gory zakladac co by bylo gdyby bo to czysta glupota. Piszesz, ze skoro Lechii sie udalo to nie znaczy, ze nam sie uda. Oczywiscie ale tak samo nie mozna z gory zakladac, ze skoro zydowskim przydupasom czy obu lodzkim druzynom sie nie udalo to i nam by sie nie udalo.