Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11282
Stary 16.02.2016, 21:07
JaworTSW napisał(a):Wyświetl post
O czym wy mówicie? Nie ma szans na szybką odbudowę, że Lechii się udało niż znaczy że nam się uda . Polonia , widzew, łks i jeszcze wiele innych klubów dalej nie może się odbudować
Moj poprzedni wpis jak chyba nie zauwazyles mial z lekka ironiczny wydzwiek. Nie mozna z gory zakladac co by bylo gdyby bo to czysta glupota. Piszesz, ze skoro Lechii sie udalo to nie znaczy, ze nam sie uda. Oczywiscie ale tak samo nie mozna z gory zakladac, ze skoro zydowskim przydupasom czy obu lodzkim druzynom sie nie udalo to i nam by sie nie udalo.
Odpowiedz cytując