jendrus napisał(a):

|
Wolę Wisłe w 5 lidze i możliwość normalnej szybkiej odbudowy. Niż takie coś jak teraz, a Ciupal powinien wreszcie zrozumieć,ze długu nie odzyska. A kibice kochają klub niezależnie chyba od ligi nieprawdaż? A pachy g... mnie obchodzą.
|
w całym Krakowie nie znalazło się wystarczająco dużo ludzi by w
głosowaniu, które nikogo nic nie kosztowało wygrał projekt Muzeum.
nie wypełniliśmy stadionu na mecz gwiazd, gdzie bilety były śmiesznie tanie, pogoda ładna a KK nie było trzeba (a mecz był naprawdę fajnym wydarzeniem).
frekwencja spada na łeb na szyję - nie tylko na sektorach piknikowych.
Ale spooooooko - jebnijmy z hukiem i podniesiemy się od kopa. W mieście dwóch klubów, gdzie drugi nagle coś gra. Proszę cię..