arti napisał(a):

|
Piszesz bzdury.szybka odbudowa od 5 ligi.. za czyje pieniądze?sponsorzy z pewnością będą walić drzwiami i oknami na 5 ligę,a grać będziemy na Wawelu.popatrz jak szybko odbudowują się widzew czy łks...
|
Piszesz bzdury. Popatrz jak szybko odbudowala sie Lechia czy Pogon.