Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11279
Stary 16.02.2016, 20:38
arti napisał(a):Wyświetl post
Piszesz bzdury.szybka odbudowa od 5 ligi.. za czyje pieniądze?sponsorzy z pewnością będą walić drzwiami i oknami na 5 ligę,a grać będziemy na Wawelu.popatrz jak szybko odbudowują się widzew czy łks...
Piszesz bzdury. Popatrz jak szybko odbudowala sie Lechia czy Pogon.
Odpowiedz cytując