Temat
:
Wyjzad na mecz
Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline
#
3
16.02.2016, 18:36
Tak, na wyjazd może pojechać każdy. Wystarczy w wyznaczonym przez SKWK terminie się zapisać i opłacić koszty wyjazdu (bilet + przejazd). Natomiast o grupie zrzeszającej dziewczyny nie słyszałem.
mari339
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mari339
Znajdź inne posty napisane przez mari339