Wyświetl pojedynczy post
francus
Junior Member
 
Od: 01.2014
Skąd: Biłgoraj/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.02.2016, 17:54
Mógłby ktoś napisać jak to jest z wyjazdami? Czy każdy kibic Wisły może się na nie wybrać? Jeśli tak, to czy istnieje na Wiśle jakaś grupa zrzeszająca dziewczyny jeżdżące na wyjazdy, czy raczej każda ma swoja grupkę?
Odpowiedz cytując