Temat
:
Wyjzad na mecz
Wyświetl pojedynczy post
francus
Junior Member
Od: 01.2014
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Offline
#
2
16.02.2016, 17:54
Mógłby ktoś napisać jak to jest z wyjazdami? Czy każdy kibic Wisły może się na nie wybrać? Jeśli tak, to czy istnieje na Wiśle jakaś grupa zrzeszająca dziewczyny jeżdżące na wyjazdy, czy raczej każda ma swoja grupkę?
francus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do francus
Znajdź inne posty napisane przez francus