Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22773
Stary 16.02.2016, 15:55
daka.kodaka weź nam tu nie pitol miałem paru znajomych, którzy swoje dzieci chcieli wysyłać m.in. do szkółki Wisły. Liczyła się deklaracja kto i ile zapłaci składki. Ci, co zaproponowali więcej trenowali, ci też grali...

Dla jasności, mówię o czasach około 4-5 lat temu, później mi się te kontakty pourywały, mam nadzieję, że teraz jest normalniej.
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 16.02.2016 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując