Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 16.02.2016, 15:44
Dziwi tak gorąca dyskusja na temat dwóch słabych trenerów. Nieśmiało zauważam, że remisując wszystko jak leci też s.......ilibyśmy się do 1. ligi.