daka.kodaka napisał(a):

|
FILOO kolego masz rację Uryga nie jest wirtuozem ale gra w u nas i to nie u jednego trenera a do tego w kadrach młodzieżowych wiec coś chłopak musi umieć
|
na pewno coś, tylko jeszcze nikt nie wie co to jest.
Podtrzymam swoje zdanie - dopóki chłopaka ktoś nie przesunie na stopera, robi mu krzywdę.
Alan idealnie wypełniłby lukę po Czekaju.