http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...zesnym-futbolu
a kto ma grać jak nie Uryga?
Wg. Cieibe jest lepszy niz Cz. Wilk ?
Uryga .... ? bez przesady. jako człowiek moze byc zajebisty.
Uryga słaby piłkarz - owszem.
E: A co Brud nie grał w młodzieżówce tak jak i Mati Kowalski?