Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22767
Stary 16.02.2016, 15:12
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...zesnym-futbolu

a kto ma grać jak nie Uryga?
Wg. Cieibe jest lepszy niz Cz. Wilk ?

Uryga .... ? bez przesady. jako człowiek moze byc zajebisty.

Uryga słaby piłkarz - owszem.

E: A co Brud nie grał w młodzieżówce tak jak i Mati Kowalski?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.02.2016 o godz. 15:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując