Wyświetl pojedynczy post
filoo
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22766
Stary 16.02.2016, 14:55
Panowie, temat Alana Urygi jest tak mega wyolbrzymiony, aż nudny, w zasadzie w każdym temacie się pojawia nazwisko Uryga... dajcie spokój, chłop gra dla nas w Wiśle Kraków, jest młody, rozwija się, kolejny już trener na niego stawia, trzeba przyznać że Sobol zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko, ale skoro chłop zagrał ponad 100 meczy w lidze, to chyba nie jest ogórkiem? nie jest mistrzem świata, ale jak na nasze warunki jest ok. Jeśli podaje, to podaje zazwyczaj celnie, nie traci piłek, jak trzeba zrobić tłum w polu karnym, to robi, nie jest gwiazdorkiem, sodówka mu nie uderzyła, szanuje to co osiągnął, jest wychowankiem. Kurde już nie przesadzajmy, żeby po każdym meczu "Uryga chvj".
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home

G 'n' R
Odpowiedz cytując