|
Kolego Uryga pewnie jest słaby ale musi być wyraźnie lepszy od ciebie, że ty zostałeś w okręgówce. Grałem kiedys w piłke przed wylądowaniem na wózku na bramce w II lidze i potrafie powiedzieć, że wielu młoych robi z siebie odrazu gwiazde. J a tak samo moge mówić, że byłem lepszy od Cieżniaka tylko zdrowie mi nie pozwoliło grać ale z drugiej strony jak byłem zdrowy jak bym był lepszy to ktoś by mnie wzioł wyżej. A co do ALANA on po prostu ma złe nawyki z juniorów gdzie wielu młodych gra w środku boiska w piłke aby jak najszybciej sie piłki pozbyć by jakiegoś babola nie walnąć i tak gra Alan ma chłopak potencjał ale w psychice musie sie pare rzeczy zmienic
|