|
Miałem przyjemność grać przeciwko Alanowi jeszcze jak kończyliśmy wiek juniora. Na jednym z turnieju dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika czym wszystkich zdziwiono ale to mało ważne. Otóż nie chwaląc się wtedy tego Alana nakryłem czapką.Chociaż byłem i nadal jestem zawodnikiem ligi okręgowej. Sam gram na pozycji defensywnego pomocnika. Dziś jakby dano mi zagrać w pierwszym składzie za niego zanotowałbym lepsze wyniki. Gra Alana polega na tym że dostaje piłkę,podaje do najbliższego zawodnika(9/10 podań jest to do tyłu) i ucieka do przodu.Nie umie odebrać piłki,nie umie wyjść do pierwszej piłki i zgrać ją do swojego kolegi gdzie to jest abc defensywnego pomocnika. Przy jego wzroście prawie wgl nie wygrywa główek co jest nie do pomyślenia! Nie ma asysty ani bramki w Ekstraklasie w której gra już ponad 100 meczy?!?! jest to po prostu niedopuszczalne. I jestem pewien że jest to "pchanie"na siłe bo jest wychowankiem i młodym zawodnikiem...
|