Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 15.02.2016, 20:31
Myślę, że problem od dawna nie dotyczy tylko i wyłącznie trenera i nie jest to żadnym odkryciem. Coś tu jest nie tak, że goście mający setki spotkań w naszej Ekstraklasie nie potrafią przez 5 meczów z rzędu strzelić gola i ledwo kilka razy na mecz trafiają w ogóle w bramkę. Wygląda na to, że po raz kolejny coś im nie pasuje. Najpierw był problem z wypłatami, teraz być może faktycznie gwiazdeczki obraziły się ze względu na sposób potraktowania Cierzniaka czy Handzlika? Tego nie wie nikt z nas i tylko można się domyślać, ale naprawdę ciężko uwierzyć w taką serię przypadków. Każda inna drużyna oprócz Wisły potrafi chociaż bramki strzelać, raz na czas sprawić niespodziankę, z kolei u nas jest jakaś totalna żenada i brak zaangażowania u większości piłkarzy. Pamiętajmy, że już nie raz piłkarze zwalniali trenera lub celowo przechodzili obok meczów. Nie jest to opinia wskutek ostatniego meczu, tak to wygląda od dłuższego czasu.

Tak czy inaczej, do zobaczenia w przyszły poniedziałek. Może Łęczna nas wyręczy, szkoda, że nie gra u nich Pietrasiak...
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując