Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 15.02.2016, 18:12
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A jakież to sukcesy? Czwarte miejsce czy obronienie się Śląskiem przed spadkiem? W naszej lidze? Poważnie, to żadne sukcesy... Ale huj, nie bede mowil tego głośno, że zespoły pokroju Śląska powinny walczyc zawsze o puchary. Wszystko poniżej jest porażką.
.
Dobra szydera szyderą,. ale czy chcesz czy nie Pawłowski jest naszym trenerem i wypada mu życzyć jak najlepiej. Twoja "słaba wiara" co do jego osoby nie spowoduje, że będą lepsze wyniki. To tak jakbyś kopał leżącego i żądał od niego żeby swobodnie wstał.

Skład ma lepszy, niż Moskal jesienią i jeśli nie wyciśnie z tego grupy mistrzowskiej będzie skreślony przy Reymonta.
Odpowiedz cytując