Dariook napisał(a):

A jakież to sukcesy? Czwarte miejsce czy obronienie się Śląskiem przed spadkiem? W naszej lidze? Poważnie, to żadne sukcesy... Ale huj, nie bede mowil tego głośno, że zespoły pokroju Śląska powinny walczyc zawsze o puchary. Wszystko poniżej jest porażką.
.
|
Dobra szydera szyderą,. ale czy chcesz czy nie Pawłowski jest naszym trenerem i wypada mu życzyć jak najlepiej. Twoja "słaba wiara" co do jego osoby nie spowoduje, że będą lepsze wyniki. To tak jakbyś kopał leżącego i żądał od niego żeby swobodnie wstał.
Skład ma lepszy, niż Moskal jesienią i jeśli nie wyciśnie z tego grupy mistrzowskiej będzie skreślony przy Reymonta.