Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22758
Stary 15.02.2016, 16:01
Odpowiedź do zamkniętego tematu "Alan Uryga":

Alan gra tak, a nie inaczej, bo jest po prostu słaby.
Gość ma w głowie jakąś blokadę, która uniemożliwia mu prowadzenie akcji w kierunku bramki przeciwnika, pewnie z 80% jego podań jest do tyłu.
Ma mało odbiorów, bo u niego odbiór to jest zazwyczaj gra faul, bo jest po prostu zbyt powolny dla większości ofensywnych pomocników, za którymi próbuje się uganiać. Tego typu pojedynki kończą się zwykle minięciem Alana przez przeciwnika niczym kołka treningowego (polecam akcje z Hateleyem z końcówki spotkania Śląsk : Wisła), ew. Alanowi nie chce się nawet wyskoczyć do wysoko lecących piłek, bo po co się przemęczać, przy wzroście 190 cm istnieje duża szansa, że piłka po prostu spadnie mu na głowę.
Jeszcze raz powtarzam, jest to słaby piłkarz, który jakimś niewytłumaczalnym sposobem ma w Wiśle od dłuższego czasu podstawowy skład. Wyjdzie mu jedno na piętnaście spotkań w rundzie, to zdecydowanie za mało. Po kontrakcie w Wiśle pewnie pójdzie do jakiegoś Chrobrego lub innego Przeboju Wolbrom, gdzie będzie kopać się po czole do końca kariery.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 15.02.2016 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując