|
Dajcie spokój z takimi tematami.
Oni grają tak jak im narysują . Ktos ich zawsze wystawia, wiec nam sie moze wydawać, że to kaleczenie a to pewnie takie taktyczne założenie
ALAN! ALAN! ....a! Gdzie idziesz?! Trzymaj linie...do Głowy!!! ....a do Głowy!!! Dobrze!
- Głowa! Dzida! Krosówa!
-Zdenek! Idziesz! ....a, idziesz! Bogusiowi! Dobrze!
- Boguś bomba! ....a nie przyjmuj! Urwij! Ja .......e....ile razy mamy to cwiczyć? Ty Bogus grzej w światło a nie przyjmuj piły! Odskakuje i bedzie odskakiwać, nic nie poradzisz!
Jeszcze raz panowie!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.02.2016 o godz. 13:35.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|