Temat: Alan Uryga
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.02.2016, 13:32
Dajcie spokój z takimi tematami.
Oni grają tak jak im narysują . Ktos ich zawsze wystawia, wiec nam sie moze wydawać, że to kaleczenie a to pewnie takie taktyczne założenie

ALAN! ALAN! ....a! Gdzie idziesz?! Trzymaj linie...do Głowy!!! ....a do Głowy!!! Dobrze!
- Głowa! Dzida! Krosówa!
-Zdenek! Idziesz! ....a, idziesz! Bogusiowi! Dobrze!
- Boguś bomba! ....a nie przyjmuj! Urwij! Ja .......e....ile razy mamy to cwiczyć? Ty Bogus grzej w światło a nie przyjmuj piły! Odskakuje i bedzie odskakiwać, nic nie poradzisz!

Jeszcze raz panowie!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.02.2016 o godz. 13:35.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski