Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 15.02.2016, 12:28
A jakież to sukcesy? Czwarte miejsce czy obronienie się Śląskiem przed spadkiem? W naszej lidze? Poważnie, to żadne sukcesy... Ale huj, nie bede mowil tego głośno, że zespoły pokroju Śląska powinny walczyc zawsze o puchary. Wszystko poniżej jest porażką.

Więc ok, Tadek odniośł legendarny sukces. Taki sam jak Wdowczyk, Ojrzyński, Kocian, Kafarski czy obecny trenejro LAtal... Jdnosezonowi farciarze, ktorych ciągneli za uszy piłkarze, lub nawet jeden grajek w gazie. Tyle w tym ich pomysłu na sukces, ile uniejętności w wychodzeniu z kryzysu.
Byle do pierwszego kopa w dupę...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując