|
Ta walka dawno jest przegrana ,pytanie jest następujące jakie będą skutki 1 likwidacja klubu 2 spadek i zmiana właściciela........... ten scenariusz wydaje mi się mało realny . WBREW temu co tu piszecie cala odpowiedzialności ponosi Cupiał. To wszystko mi wygląda jak pralni brudnych pieniędzy problem jest taki ze żadnych pieniędzy tu nie widać. Wy myślicie ze ktoś ma tu jakieś sentymenty .
|