Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2734
Stary 14.02.2016, 20:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
System gry za Moskala pozwalał nam na unikanie jakichś dramatycznych porażek i stwarzał możliwości wygrywania: pod warunkiem posiadania jakiegoś sensownego napastnika w składzie.
W tej chwili, u Pawłowskiego, żadnego systemu nie widać. Co źle rokuje.
Wreszcie przeczytałem zdanie na temat Moskala, z którym się w 100% zgadzam. Jeśli jest styl, to i wyniki w końcu przyjdą - Moskal niestety nie doczekał wiosny. Pierwszy raz od dawien dawna to trener był lepszy niż drużyna. Chciałbym kiedyś zobaczyć "zdrową" drużynę prowadzoną przez Kazka.