ABGwislakABG napisał(a):

Boguski?
Fakt, jedno podanie, wlasnie do Balaszowa. Caly mecz gra jak patalach, ale raz-dwa razy w meczu potrafi zapodac taka pilke jak wlasnie ta z 40 minuty, przez ktorych niewykorzystanie zamazuje sie calkowity obraz jego wystepow (podobnie jak w derbach u siebie)
|
Nic dodać, nic ująć. Proponuje zwolennikom talentu Rafała obejrzeć jeszcze raz mecz, a przynajmniej jego fragmenty. Boguski jest słaby nawet na tle całej reszty. W obecnej formie i na tym etapie kariery, "prawdziwy" Boguś, to ten z pierwszej minuty meczu i z 93-ej. Nie wiem jak można robić z niego herosa murawy, bo notuje
JEDNO dobre zagranie.
P.S. To nie tak, że powstała na forum opcje antyrafałowa, to po prostu reaktywne odpowiedzi na posty wychwalające pod niebiosa jego grę po każdym meczu.