dulli78 napisał(a):

Wrzucam. Ostrzeżenie - zawartość tylko dla ludzi o mocnych nerwach!
...
Nie wiem czy to wszystko, czym "uraczyli" nas do tej pory nasze asy (być może coś jeszcze przeoczyłem).
Wychodzi 25 (!!!) zmarnowanych setek, z czego kilka to były raczej dwusetki (pudła do pustaka Jankowskiego czy Guerriera). Masakra!
|
Dobra robota, dzięki
Oczywiste jest, że nie da się wykorzystać wszystkiego. Ale wystarczyło, żeby wpadły 3-4 bramki więcej i całkiem inaczej by wszystko wyglądało.
Co za zje.bany sezon
