WhiteDoctor napisał(a):

|
Moskal miał takich zawodników do dyspozycji na przestrzeni swojej pracy w Wiśle
|
A jakich miał zawodników w okresie, w którym go zwolniono?
kontuzjowanego/bez formy Brożka, który strzelał 1 na 3 setki, bez zmiennika
Jankowskiego nie strzelającego na pustaki
Guerriera pod formą, na skrzydle grali dosztukowani piłkarze z musu
Sadloka, który odwala coraz to większe numery, gra/grał coraz bardziej nonszalancko, coraz mniej wnosząc w ofensywie
Ostatnie 6 spotkań pokazuje tylko, że choć Moskal na pewno ponosił częściowo winę za swoje zwolnienie, to jednak na pewno nie miał w tym 100% udziału. Miał po prostu w tym okresie do dyspozycji BARDZO SŁABY SKŁAD, na pewno gorszy od tego, który jest teraz.