Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 13.02.2016, 15:41
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
A kiedy taki skład mieliśmy do dyspozycji?
Moskal miał takich zawodników do dyspozycji na przestrzeni swojej pracy w Wiśle

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No to policz sobie ilu masz tych piłkarzy... Dodaj do tego słabsza formę Brożka i żadnego zmiennika dla niego. Stilica i Dudki a także Stępińskiego nie ma gdybyś zapomniał od pół roku... Wypłat również nie było...

Mimo to, zespół grał naprawdę dobrze, stwarzając sobie mnóstwo okazji do strzelania goli. Niestety - wykańczać te akcje miał taki wirtuoz jak Jankowski czy inny Guerrier.
myślałem, że do 20 ogarniasz

był Stępiński to się go uparcie pchało na skrzydła, w Ruchu wystawili go na jego optymalnej pozycji to strzelił 11 bramek, został powołany do kadry, a Lech oferował za niego milion euro, Stępiński słaby czy Stępiński dobry? Moskal mądry czy Moskal głupi?

jak byś zapomniał to pół roku temu i prawie rok temu trenował Moskal

ale nie strzelał=nie wygrywał=nie zdobywał punktów=trener do zwolnienia

#wszystkoniewinamoskala
#jakietoku.rwaproste