Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 13.02.2016, 14:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że po jednym meczu nie można oceniać pracy trenera ale chyba wszyscy od początku nie mieliśmy złudzeń.

Po ruchach transferowych wstąpiła w nas nadzieja ale przypomnijcie sobie nasze reakcje po informacji o nowym trenerze Tadeusz Pawłowski - trenerem Wisły Kraków nikt nie miał złudzeń
Nikt to chyba przesada Śląsk za Pawłowskiego bardzo dobrze w piłkę grał przez długi czas. Wczoraj szału nie było ale tez bez tragedii spokojnie mogliśmy wygrać albo wywieźć remis, poczekajmy.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując