KOMINEK napisał(a):

Pewnie że po jednym meczu nie można oceniać pracy trenera ale chyba wszyscy od początku nie mieliśmy złudzeń.
Po ruchach transferowych wstąpiła w nas nadzieja ale przypomnijcie sobie nasze reakcje po informacji o nowym trenerze Tadeusz Pawłowski - trenerem Wisły Kraków nikt nie miał złudzeń
|
Nikt to chyba przesada Śląsk za Pawłowskiego bardzo dobrze w piłkę grał przez długi czas. Wczoraj szału nie było ale tez bez tragedii spokojnie mogliśmy wygrać albo wywieźć remis, poczekajmy.