nesta napisał(a):

Dziwi mnie zdziwienie..
Trener bez doświadczenia z praktycznie 0 dorobkiem trenerskim, w drugiej lini która jest kluczem - paralitycy Boguski, Uryga + piłkarz który pół roku był bez klubu i chaos Guerrier.
Jakie racjonalne wnioski przemawiają za tym ze miałoby to inaczej wyglądać?
Cupiał jest głupi to co wszyscy wiedza zanim podejmie jakaś decyzje on sie dowiaduje po fakcie, na żywym organizmie. Dla mnie od początku było jasne ze z tym trenerem nic sie nie zrobi no bo jakie były przesłanki?
|
Nie wystawiałbym tak szybkich diagnoz na temat Pawłowskiego. Macie wszyscy krótką pamięć. Wiosna w naszym wykonaniu jest już od dłuższego czasu bardzo słaba. W tamtym roku na przykład w 4 pierwszych kolejkach zdobyliśmy tylko 1 punkt (z Moskalem na czele). Drużyna pod wodzą nowego trenera ma szansę jeszcze spokojnie poprawić ten wynik

.
Gra oczywiście mizerna (niemal zawsze wygląda to tak w naszych pierwszych meczach po przerwie), ale trudno spodziewać się pozytywów, jeśli w środku pola gra Uryga, Boguski i lewy obrońca.
Donald jest dwufazowy. Trochę więcej niż pół sezonu to piach, pozostała część dobrze lub bardzo dobrze. Niestety, zaczęło się od fazy piachu.
Nowe nabytki obiecujące. Medal dla Pietrzaka, dzięki któremu ostatecznie uświadomiliśmy sobie, jakim ciosem w plecy było dla nas sprowadzenie świętej trójcy. Problem z Popoviciem, Crivellaro i Cywką polega nie tylko na tym, że okazali się mniej godni zaufania od lewego obrońcy, ale na tym, iż dwaj z nich jeszcze przez 2.5 roku będą blokowali miejsca w kadrze dla nowych zawodników.
Niestety, bez Mączyńskiego i kogoś kto ma pojęcie o rozdzielaniu piłek, będzie nam ciężko punktować w rundzie zasadniczej.