Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5400
Stary 13.02.2016, 11:14
Może nie chcieli tyle płacić za reklamę i dlatego zostali umieszczeni tylko na spodenkach? Swego czasu Herbalife był umieszczany na rękawach i tylko w rozgrywkach o Puchar Polski. Dostaniesz tyle miejsca ile za nie zapłacisz.
Odpowiedz cytując