|
Cała trójka środkowych pomocników ściągnięta w zeszłym okienku (crivellaro popovic cywka) nie daje zespołowi kompletnie nic, zero, mniej niż zero. Pewnie łącząc ich kontrakty w jeden wychodzi niezła suma. Co najlepsze dwóch z nich ma 3letnie kontrakty.
Panie prezesie ofensywny pomocnik nie na dziś, na wczoraj!
|