|
Było miejsce 4, odszedł Moskal, jest 14. Prosta wykładnia. Jak dla mnie moglibyśmy zdobywać nawet 0,8 pkt/mecz, jeśli inni zdobywali by mnie to dla mnie byłby to satysfakcjonujący wynik. Jeżeli owo 1,28 czy tam ile miał Kazek na wiosnę wystarczyło na 4 miejsce to znaczy, że źle nie było, bo od kilku sezonów nie mieliśmy nawet 4 miejsca. Doliczanie wiosny zeszłego sezonu to JEST manipulacja, bo zespół był wtedy po Smudzie, graliśmy ze znacznie trudniejszymi niż przeciętna rywalami i to tego walka w górnej połówce.
|