Konrad. napisał(a):

Za jaki sezon to tabela, bo nie kojarze manipulancie?
Piłkę nożną gra się w trybie sezonowym jesień-wiosna. W momencie jego zwolnienia drużyna zajmowała czwarte miejsce. Nikogo nie interesuje ile punktów zdobyła w poprzednim sezonie.
Pierwszy raz od kilkudziesięciu lat w ekstraklasie mieliśmy słabszych piłkarzy niż cracovia. Dlatego przegraliśmy.
|
za sraki, to jest całość pracy cudownego Moskala i dobrze o tym wiesz, dno k.urwa i metr mułu, 1,25pkt/mecz toż to ledwo uratowanie przed spadkiem
czwarte miejsce, no k.urwa bardziej mnie nie rozbawisz, a ile przewagi miała nad 8/10/12 miejscem, 2 czy 3 punkty? a może 4?
dynek.pl napisał(a):

Od kiedy to w Polsce się gra wiosna-jesień manipulancie ?
Poza tym na wiosnę to nie Moskal przygotowywal zespol i trzeba pamietac, ze 7 meczow zagralismy z zespolami z gornej polowki czyli takimi gdzie trudniej punktować ale to spoko, ze jest ktoś zadowolony z obecnych wyników i stylu gry Wisły.
Może nawet jest Was więcej więc pokaźcie sie w poniedzialek na meczu z Łęczną.
|
przecież dobrze wiesz, że jest to całość pracy Moskala manipulancie i jest to wynik hu.jowy, a nawet bardzo hujowy dlatego jako wielcy inteligenci znaleźliście sobie fartowny wycinek tej oto dennej pracy złożonej z połowy remisów i bronicie go jak żyd ostatniego szekla