Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 13.02.2016, 09:24
Jak się nie strzela bramek to nie ma szans na wygraną. Mieliśmy kilka sytuacji i jak zwykle nie wykorzystaliśmy nic. Balaszov to tragedia strzelecka. Nie ma siły w jego strzałach, nie mówiąc o precyzji. Oczywiście doceniam że biegał grał nie najgorzej, ale strzelec z niego naprawdę marny.
Gra Wisły była inna niż za Moskala - wtedy mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, teraz to rywale posiadali piłkę więcej. Paradoksalnie (poza odczuciem estetycznym z ładnego klepania piłeczki) stworzyliśmy nie mniej sytuacji pod bramką rywala niż za Moskala. Natomiast z taką skutecznością to tylko gra o utrzymanie.

Gdybyśmy ten mecz wygrali (a mieliśmy więcej sytuacji od Śląska) nie byłoby tylu płaczów. A tak jeden wielki kwik. Dajcie spokój. Lepiej na chłodno podzielić się swoimi opiniami niż mądrościami w stylu: "im się nie chciało biegać"
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując