Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2016, 23:48
Mnie zastanawia dlaczego nasi zawodnicy mają problem z oddawaniem strzałów i w ogóle decydowaniem się na to.
Sadlok mnie dzisiaj zirytował, nie wspaniałą asystą dla Śląska, a tym co było w polu karnym gospodarzy. Gość dostał piłkę będąc może 10 metrów od bramki, miał nawet miejsca na to żeby przylutować, a strzał ma mocny i mógłby nawet w trybuny albo za stadion posłać piłkę, ale zamiast tego gość odgrywa i nic z akcji nie wynika.
Boguski, oj zostawia zdrowie i serce na boisku daje z siebie wszystko, dla mnie wcale nie najgorszy, chociaż spodziewałem się, że szansę debiutu dziś dostanie Drzazga, niestety nie :(
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując